prace@flexitagency.com  | 776 033 003

Opravář/ka IT, mzda až 28.000 Kč, vhodné pro absolventy

Mzda:
23.000 Kč - 28.000 Kč
Pracoviště:
Ostrava
Směnnost:
Ranní směny
Nástup:
Ihned

Nabízíme

  • mzda 23.000 – 28.000 Kč/měsíc
  • měsíční bonus
  • roční bonus
  • osobní hodnocení
  • stravenky 190 Kč/den
  • příspěvek na čištění oděvu
  • 13. plat
  • příplatky za přesčas
  • pouze ranní
  • MultiSport karta s příspěvkem od zaměstnavatele

Požadujeme

  • výhodou SŠ vzdělání s elektrotechnickým nebo IT zaměřením (pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe)
  • výborná znalost HW a SW
  • základní znalost práce a měření s multimetrem a osciloskopem
  • zkušenosti s pájením komponentů výhodou
  • dobrý zrak, preciznost, smysl pro detail
  • schopnost týmové práce

Náplň práce

  • záruční a pozáruční servis produktů
  • analýza opravovaného produktu
  • detekce a opravy závady pomoci nového komponentu
  • testování funkčnosti produktu po provedení opravy
  • záznam o provedených opravách do interního systému (práce s PC)

Baví vás počítače? Chcete se podílet na jejich opravě a servisování? Hledáme nové kolegy a kolegyně. Pošlete nám svůj životopis a my se vám ozveme.

Zaujala vás nabídka práce? Ozvěte se nám!