SEŽENETE KAMARÁDOVI PRÁCI
A VY ZA TO BUDETE MÍT
5 000,-KČ!

Pro našeho partnera hledáme vhodné zaměstnance na pozici:
Pracovní pozice: MULTIFUNKČNÍ OPERÁTOR
Nabízíme: Hlavní pracovní poměr:
15 500,- Kč/měsíc + příplatky dle ZP
benefity ?příspěvek na čištění oděvu atd. ve výši 2 100,- Kč
dvousměnný provoz (8 hod / den)
(ranní začíná v 5:40)
příspěvek na stravování

Pracoviště: Ostrava - Hrabová
Nástup: IHNED
Požadujeme: - dobrý zdravotní stav ? absolvování vstupní lékařské prohlídky bez omezení, EMG test
- elektro vzdělání výhodou
- základní znalost práce na PCZ (bez nutnosti práce v Excelu), proběhne zaučení na práci s interním systémem
- znalost pájení výhodou
- zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, dochvilnost
- znalost základů angličtiny výhodou
- čistý rejstřík trestů

Náplň práce:
Oprava vadných kusů z linky, výměna jednotlivých komponent a zápis do interního systému
Znalosti:
KONTAKT: Životopisy zasílejte na: prace@flexitagency.com
tel.: 800 104 105

Copyright (c) 2018, FlexI T agency s.r.o.
Uživatelů:232/667745
Zobrazení:246/799755