Operátor výroby, mzda až 26 000 Kč, 25 dnů dovolené

Dnes je otevřeno: od 08:00 do 15:00
Možná hledáme právě vás +420 554 25 45 75

Mzda

20 000 - 26 000 Kč

Směnnost

3-směnný provoz

Pracoviště

Ostrava-Hrabová

Nástup

srpen 2020

Nabízíme

HLEDÁME ŠIKOVNÉ PRACOVNÍKY S DOBROU FYZIČKOU, KTEŘÍ SE NEBOJÍ FYZICKY NÁROČNÉ PRÁCE ZA SKVĚLÉ PENÍZE!

PŘED NÁSTUPEM SI PROHLÉDNETE PROVOZ.

– hlavní pracovní poměr
– hrubá MZDA 20 000 Kč až 26 000 Kč
– mimořádný bonus za první měsíc bez absence 4 000 Kč
– další bonus po třech měsících bez absence 3 000 Kč
– stravenky 80 Kč / den (podíl zaměstnance 20 Kč)
– příspěvek na dopravu 3,70 Kč / Km
– věrnostní bonus dle odpracovaných let 2 000 – 4 000 Kč
– další bonusy za výkon, docházku, mimořádné prémie
– 25 dní dovolené po roce
– možnost si nadpracovat náhlou nemoc
– třísměnný provoz – víkendy volné

Požadujeme

– fyzická a manuální zdatnost (na určitých postech)
– zvládnutí pohybových stereotypů a – odolnost vůči stereotypní práci
– schopnost pochopit zadaný úkol, odpovědnost, soustředěnost, kvalita a preciznost
– dobrý zdravotní stav bez omezení
– výborná pracovní morálka samozřejmostí
– praxe z automobilového průmyslu (výhodou), vhodné i pro absolventy

Náplň práce

– výroba gumových hadic pro automobilový průmysl
– práce ve stoje, třísměnný provoz

Máte o pozici zájem?
Pošlete nám životopis

Odesláním formuláře souhlasím s tím, aby FlexI T agency s.r.o., IČ: 27832805 zpracovávala moje osobní údaje za účelem realizace výběrového řízení a následných nabídek a zprostředkování zaměstnání. Prohlašuji, že jsem si přečetl(a) a porozuměl(a) obsahu dokumentu Informace o zpracování osobních údajů. A jsem srozuměn s tím, že souhlas mohu kdykoli odvolat.