prace@flexitagency.com  | 776 033 003

Technik oprav výpočetní techniky, mzda 24.500 Kč, 13.plat

Mzda:
21.000 Kč - 24.500 Kč
Pracoviště:
Ostrava
Směnnost:
Ranní směny
Nástup:
Dle dohody

Nabízíme

  • mzda 21.000 Kč + příplatky dle ZP a bonusy
  • stravenky 135 Kč
  • příspěvek na čištění oděvu 50 Kč
  • 13. plat – stabilní zaměstnání v příjemném pracovním kolektivu
  • ranní směny
  • Multisport karta

Požadujem

  • výhodou SŠ vzdělání s elektrotechnickým nebo IT zaměřením (pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe)
  • výborná znalost HW, SW (základní znalost OS Windows 98/2000/Xp/VISTA/WIN7)
  • základy technické AJ
  • základní znalost práce a měření s multimetrem a osciloskopem
  • orientace a čtení v elektrotechnických schématech výhodou
  • manuální zručnost
  • zkušenost se skládáním, opravováním PC výhodou
  • zkušenosti s pájením komponentů výhodou
  • dobrý zrak

Náplň práce

  • záruční a pozáruční servis drobné elektroniky
  • analýza opravovaného produktu
  • detekce a opravy závady pomoci nového komponentu
  • testování funkčnosti produktu po provedení opravy
  • záznam o provedených opravách do interního systému (práce s PC)
  • místo výkonu práce: Ostrava – Přívoz

Orientujete se v IT oboru?  Máte zkušenosti s instalací SW nebo opravami HW? Chcete pracovat pouze na ranní směnu? Budeme se těšit na váš životopis.

Zaujala vás nabídka práce? Ozvěte se nám!