Technik oprav výpočetní techniky, mzda 23.000 Kč, 13.plat

Dnes je otevřeno: od 11:00 do 14:30
Možná hledáme právě vás +420 554 25 45 75

Mzda

19.500 - 23.000 Kč

Směnnost

jednosměnný provoz, ranní

Pracoviště

Ostrava

Nástup

dle dohody

Nabízíme

– mzda 19.500 Kč + příplatky dle ZP a bonusy
– stravenky 135 Kč
– příspěvek na čištění oděvu 50 Kč
– 13. plat – stabilní zaměstnání v příjemném pracovním kolektivu
– jednosměnný provoz
– ranní směny
– multisport karta

Požadujeme

– výhodou SŠ vzdělání s elektrotechnickým nebo IT zaměřením (pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe)
– výborná znalost HW, SW (základní znalost OS Windows 98/2000/Xp/VISTA/WIN7)
– základy technické AJ
– základní znalost práce a měření s multimetrem a osciloskopem
– orientace a čtení v elektrotechnických schématech výhodou
– manuální zručnost
– zkušenost se skládáním, opravováním PC výhodou
– zkušenosti s pájením komponentů výhodou
– dobrý zrak

Náplň práce

Baví vás počítače, orientujete se v IT oboru?  Chcete pracovat pouze na ranní směnu? Budeme se těšit na váš životopis.

Detailní popis pozice
– záruční a pozáruční servis drobné elektroniky
– analýza opravovaného produktu
– detekce a opravy závady pomoci nového komponentu
– testování funkčnosti produktu po provedení opravy
– záznam o provedených opravách do interního systému (práce s PC)
– místo výkonu práce: Ostrava – Přívoz

Máte o pozici zájem?
Pošlete nám životopis

Odesláním formuláře souhlasím s tím, aby FlexI T agency s.r.o., IČ: 27832805 zpracovávala moje osobní údaje za účelem realizace výběrového řízení a následných nabídek a zprostředkování zaměstnání. Prohlašuji, že jsem si přečetl(a) a porozuměl(a) obsahu dokumentu Informace o zpracování osobních údajů. A jsem srozuměn s tím, že souhlas mohu kdykoli odvolat.