prace@flexitagency.com  | 776 033 003

Technik kvality, mzda až 40.000 Kč, stabilizační bonus 7.000 Kč, nástup do kmene

Mzda:
35.000 Kč až 40.000 Kč
Pracoviště:
Ostrava - Hrabová
Směnnost:
Ranní směny
Nástup:
6/2022

Nabízíme

  • smlouva na HPP (nástup do kmene)
  • mzda 35.000 Kč – 40.000 Kč
  • stabilizační bonus 7.000 Kč
  • stravenky
  • příspěvek na dopravu
  • po roce příspěvek na penzijní pojištění
  • firemní notebook, mobil
  • jazykové kurzy na pracovišti
  • odměny za zlepšovatelské návrhy
  • 25 dní dovolené, po roce ve firmě
  • ranní směny
  • volné víkendy

Požadujeme

  • znalost laboratorních měření, kalibrace
  • technické myšlení
  • znalost systému řízení kvality (ISO TS 16949)
  • základní znalost nástrojů kvality (8D, 5why?, FMEA, APQP, PPAP)
  • samostatnost, odpovědnost
  • dobrý zdravotní stav
  • výborná pracovní morálka
  • základ anglického jazyku
  • min. 1 rok praxe na obdobné pozici
  • zkušenosti z automobilového průmyslu
  • řidič skupiny B

Náplň práce

  • sledování kvality výrobků a spolehlivosti procesu a případné zavedení příslušných opatření.
  • audit procesů
  • pravidelný reporting
  • odpovědnost za Metrologie ve společnosti
  • zajistit soustavné dodržování používání kalibrovaných měřidel v procesu
  • proškolovat operátory o pravidlech správného používání měřidel
  • zajišťovat nová měřidla pro společnost
  • vést evidenci měřidel (včetně QSI systému)
  • provádět kalibrace měřidel včas a vést záznamy o nich (včetně QSI systému) dle firemní politiky
  • odpovědnost za vstupní kontrolu přímých materiálu a jejich přezkušování a sledování expirací a jejich prodlužování
  • odpovědnost za nakládání s neshodnými produkty
  • dohlížet a kontrolovat výrobní procesy

Nebojíte se práce v automobilovém průmyslu a máte již zkušenosti? Práce s měřidly pro vás není problém? Zašlete nám svůj životopis ještě dnes.

Zaujala vás nabídka práce? Ozvěte se nám!