Výrobní operátor, až 28 500 Kč/měs., svoz zajištěn

Dnes otevřeno: Jen objednaní
Možná hledáme právě vás +420 554 25 45 75

Mzda

28 500 Kč

Směnnost

3 - směnný provoz

Pracoviště

Šenov u Nového Jičína

Nástup

dle dohody

Nabízíme

Nabízíme

smlouvu na HPP

nástupní mzda 24 000 Kč – 28 500 Kč

příplatky dle zákoníku práce (za noční směny, víkendy, svátek, přesčas)

ostatní benefity, jako jsou příplatky za odpolední směnu, 3 – směnný provoz, nepřetržitý provoz, pohotovost

svozové autobusy zdarma (Havířov, Ostrava, Mošnov, Krmelín, Stará Ves nad Ondřejnicí)

dotované stravování

25 dnů dovolené

3 – směnný provoz (začátky směn 6:30, 14:30, 22:30)

volné víkendy

Požadujeme

manuální zručnost, spolehlivost

samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

základní vzdělání

Náplň práce

práce ve stoje

výroba světel v Automotive

obsluha stroje, kontrola kvality, montáž plastových dílů

Máte o pozici zájem?
Pošlete nám životopis

Odesláním formuláře souhlasím s tím, aby FlexI T agency s.r.o., IČ: 27832805 zpracovávala moje osobní údaje za účelem realizace výběrového řízení a následných nabídek a zprostředkování zaměstnání. Prohlašuji, že jsem si přečetl(a) a porozuměl(a) obsahu dokumentu Informace o zpracování osobních údajů. A jsem srozuměn s tím, že souhlas mohu kdykoli odvolat.