Operátor výroby montáže světel

Dnes je zavřeno z důvodu kontroly nemocenských
Možná hledáme právě vás +420 800 104 105

Mzda

28 000 Kč

Směnnost

3-směnný provoz

Pracoviště

Šenov u Nového Jičína (svoz z Ostravy, Havířova a Frýdku-Místku)

Nástup

IHNED

Nabízíme

– hodinová mzda od 122 Kč
– příspěvek na stravné
– svozové autobusy zdarma (Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Mošnov, Krmelín, Stará Ves nad Ondřejnicí)
– příplatek za odpolední (od 18ti hod) a noční směny 22 Kč/hod
– další příplatky dle ZP
– prémie až 5 000 Kč
– 3-směnný provoz (začátky směn 6:30, 14:30, 22:30)
– volné víkendy

Požadujeme

– dobrý fyzický stav, manuální zručnost
– praxe v automobilovém průmyslu výhodou

Náplň práce

– práce ve stoje
– výroba světel v automotive
– obsluha stroje, kontrola kvality, montáž plastových dílů
– prohlídka provozu předem

Máte o pozici zájem?
Pošlete nám životopis

Odesláním formuláře souhlasím s tím, aby FlexI T agency s.r.o., IČ: 27832805 zpracovávala moje osobní údaje za účelem realizace výběrového řízení a následných nabídek a zprostředkování zaměstnání. Prohlašuji, že jsem si přečetl(a) a porozuměl(a) obsahu dokumentu Informace o zpracování osobních údajů. A jsem srozuměn s tím, že souhlas mohu kdykoli odvolat.