prace@flexitagency.com  | 776 033 003

Obsluha CNC strojů, mzda až 40.000 Kč, nástup do kmene

Mzda:
26.000 – 40.000 Kč
Pracoviště:
Kopřivnice
Směnnost:
Vícesměnný provoz
Nástup:
Ihned

NABÍZÍME

  • smlouva na HPP
  • 7,5 hod. pracovní doba
  • dovolená 25 dnů
  • zaškolení a praktická příprava pro práci na přiděleném pracovišti
  • zvyšování kvalifikace
  • práce v české společností s tradicí
  • další skvělé benefity
  • nástup IHNED

POŽADUJEME

  • vyučení ve strojírenském oboru
  • praxe na CNC strojích
  • znalost čtení výkresové dokumentace, přesné měření měřidly
  • ochota pracovat ve vícesměnném provozu
  • schopnost pracovat samostatně
  • zodpovědnost
  • ochota učit se nové věci
  • technické myšlení
  • poslat životopis

NÁPLŇ PRÁCE

  • nastavení a příprava svěřených CNC strojů na výrobu (FANUC, SINUMERIC a HEIDENHAIN
  • optimalizování výroby korekcemi programu CNC
  • kontrola kvality výrobků, provádění kontrolních měření, vést záznamy změn
  • sledovat opotřebení nástrojů, evidovat jejich spotřebu
  • dodržovat výrobní procesy a udržovat chod stroje

    Zaujala vás nabídka práce? Ozvěte se nám!