Montážní dělník/ce,22 000 Kč/měs., sick days, 13. a 14. plat

Dnes otevřeno: Jen objednaní
Možná hledáme právě vás +420 554 25 45 75

Mzda

16 000 Kč - 22 000 Kč

Směnnost

3-směnný provoz

Pracoviště

Vratimov

Nástup

dle dohody

Nabízíme

mzda min. od 16 000 Kč/měsíc (po zapracování 22 000 Kč)

benefity, odměny za zvýšený výkon

docházkový bonus 1 000 Kč / měsíčně

stravování s dotovaným obědem

13. a 14. mzda

sick days 3 dny

bohatý bonusový program

převod pod kmen

Požadujeme

manuální zručnost (jemná motorika rukou)

praxe není nutná vhodné i pro absolventy

dobrý zdravotní stav bez omezení, dobrý zrak

pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, dochvilnost, dobrá pracovní morálka

Náplň práce

práce vhodná pro ženy

výroba kabelových svazků do aut

práce ve stoje, třísměnný provoz

Máte o pozici zájem?
Pošlete nám životopis

Odesláním formuláře souhlasím s tím, aby FlexI T agency s.r.o., IČ: 27832805 zpracovávala moje osobní údaje za účelem realizace výběrového řízení a následných nabídek a zprostředkování zaměstnání. Prohlašuji, že jsem si přečetl(a) a porozuměl(a) obsahu dokumentu Informace o zpracování osobních údajů. A jsem srozuměn s tím, že souhlas mohu kdykoli odvolat.