MONTÁŽNÍ DĚLNICE (náborový příspěvek 11 000 Kč)

Dnes otevřeno: Jen objednaní
Možná hledáme právě vás +420 554 25 45 75

Mzda

16 000 - 22 000 Kč

Směnnost

3-směnný provoz

Pracoviště

Vratimov (Ostravsko)

Nástup

IHNED

Nabízíme

NEPOTŘEBUJETE PRAXI, VŠE VÁS ZAUČÍME. POTŘEBUJETE POUZE ŠIKOVNÉ RUCE!

ČISTÉ, TICHÉ A BEZPRAŠNÉ PROSTŘEDÍ V MODERNÍ HALE. NEJEDNÁ SE O PÁSOVOU VÝROBU.

Pracoviště: Vratimov – přímé autobusy z Havířova, Orlové a Ostravy

– hlavní pracovní poměr

– mzda min. od 16 000,- Kč/měsíc (po zapracování až 22 000,- Kč)

– benefity – odměny za zvýšený výkon

– NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 11 000 ,- Kč

– docházkový bonus 1 000,- Kč

– stravování s dotovaným obědem

– 13. a 14. mzda

– sick days 3 dny

– bohatý bonusový program

– převod pod kmen

Požadujeme

– manuální zručnost (jemná motorika rukou)

– dobrý zrak

– ochota pracovat ve 3 – směnném provozu

– pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, dochvilnost

– dobrý zdravotní stav – absolvování vstupní lékařské prohlídky bez omezení, EMG test

Náplň práce

– práce vhodná pro ženy

– výroba kabelových svazků do aut ve stoje

Máte o pozici zájem?
Pošlete nám životopis

Odesláním formuláře souhlasím s tím, aby FlexI T agency s.r.o., IČ: 27832805 zpracovávala moje osobní údaje za účelem realizace výběrového řízení a následných nabídek a zprostředkování zaměstnání. Prohlašuji, že jsem si přečetl(a) a porozuměl(a) obsahu dokumentu Informace o zpracování osobních údajů. A jsem srozuměn s tím, že souhlas mohu kdykoli odvolat.