prace@flexitagency.com  | 776 033 003

Automechanik, mzda až 34.800 Kč, nástup do kmene

Mzda:
26.800 Kč až 34.800 Kč
Pracoviště:
Kopřivnice
Směnnost:
Směnný provoz
Nástup:
Ihned - do kmene

NABÍZÍME

  • smlouva na HPP
  • 7,5 hod. pracovní doba
  • dovolená 25 dnů
  • zaškolení a praktická příprava pro práci na přiděleném pracovišti
  • zvyšování kvalifikace
  • práce v české společností s tradicí
  • další skvělé benefity
  • nástup do kmene IHNED

POŽADUJEME

  • vyučení automechanik nebo příbuzné profese
  • praxe v oboru výhodou; pozice vhodná i pro absolventy
  • znalost čtení technické dokumentace v PC
  • aktivní přístup
  • schopnost pracovat samostatně
  • zodpovědnost, spolehlivost
  • ochota učit se nové věci
  • technické myšlení
  • výhodou platný jeřábnický průkaz, ŘP sk. C
  • zaslat životopis

    NÁPLŇ PRÁCE

    • servisní prohlídky, běžné i složitější opravy, montáž příslušenství
    • montáž vozidel dle výkresové dokumentace a dokumentace související s výrobou vozidel na zakázku
    • používání ručního nářadí, pneumatických utahováků, momentových a speciálních klíčů
    • dle potřeby vyhledávání a práce na PC
    • po zaučení možnost vyjíždět na servisní zásahy do zahraničí

    Zaujala vás nabídka práce? Ozvěte se nám!